Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -aktualne
Home Rady a Návody 5 originálních dárků pro každou příležitost

5 originálních dárků pro každou příležitost

-

Najít skvělý dárek není vždycky snadné. Každý preferuje něco jiného a nikdy nebudete mít jistotu, že vybraným dárkem dotyčnému uděláte radost. Nakupování dárků může být pro někoho přímo stresující. Naštěstí ale pro vás máme tipy na originální dárky, které se hodí na narozeniny, Vánoce i jiné životní události, které stojí za to oslavit.

  1. Hrnkem potěšíte kdykoliv

Když nevíte, co by si obdarovaný přál, dárkový hrnek je určitě sázkou na jistotu. Věnovat hrnek jako dárek snad nikdy nevyjde z módy, protože každý si rád vypije čaj, kávu nebo horkou čokoládu ve svém oblíbeném hrníčku. Chcete udělat radost nějakému muži? Zkuste pohledat hrnky přímo pro muže, které mají vtipné nápisy a svým zpracováním se od hrnků pro ženy na první pohled liší.


  1. Darovat oblečení nemusí být nuda

Typickým a nesmrtelným dárkem není nic jiného než oblečení. Originálním dárkem může být například dámská čepice, a to v případě, že víte, že dané osobě v šatníku chybí. Nebo si na nich potrpí tak moc, že si musí každou zimu koupit novou. Asi každý máme takovou kamarádku, ale to usnadňuje výběr dárků.

Chcete ale darovat něco opravdu originálního? Kupte tričko s vtipným popiskem nebo motivem, který bude vystihovat obdarovaného. Takové tričko může být vhodným dárkem pro tátu. Ženám (ale i mužům) by se do kuchyně mohla hodit zástěra – samozřejmě také se zajímavým popiskem.

  1. Dárek pro maminku? Jedině polštář

Dumáte, co vybrat mamince k narozeninám nebo Vánocům? Ženy rády vytváří z domu domov tím, že ho vybavují dekoracemi. Darujte proto dekorační polštář nebo povlak na polštář v podobném stylu jako je zařízený maminčin obývací pokoj. Určitě bude ráda, že jste si všimli, do kterých barev je pokoj sladěný.

  1. I další dekorace přijdou vhod

Zútulnit se dá každá místnost, a nemusí to být jen naaranžováním dekoračního polštáře. Šanci můžete dát obrazům nebo stylovým plakátům na zeď. Máte pocit, že u obdarovaného v domě nebo bytě chybí právě něco takového? Pořiďte třeba plakát v rámu, na kterém je pomocí souhvězdí vyobrazené znamení, ve kterém se dotyčný narodil.

  1. S (motivačním) diářem je každý připraven

Máte ve svém okolí oslavence, který si rád všechno zapisuje a nedá dopustit na starý způsob – tedy tužku a papír? Tak to můžete sáhnout po diáři, a rovnou motivačním. Ať už motivační diáře pro muže, ženy nebo studenty, spojuje je to, že pomůžou s:

  • motivací
  • plánováním
  • organizací
  • produktivitou

A obdarovaný už se tak nemůže vymlouvat, že na něco zapomněl.

Originální, nebo ne?

Pamatujte, že i když se na první pohled může zdát nějaký dárek jako neoriginální, pro někoho originální být může. Proto určitě můžete na jakoukoliv příležitost a oslavu koupit alkohol – víno, nebo něco ostřejšího, je to jen na vás. Také třeba dárkové a degustační sady můžou potěšit kdejakého gurmána. A nakonec ani kniha přece není dárek k zahození, právě naopak. Je třeba si ale při hledání toho pravého dárku všímat, čemu budoucí obdarovaný dává přednost.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek