Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -aktualne
Home Rady a Návody Skleněné nádoby pro mé smyslné výtvory

Skleněné nádoby pro mé smyslné výtvory

-

Skleněné nádoby i svícny pod domácí čajové svíčky, používám v podstatě každý den. Již řadu let se totiž věnuji svému největšímu koníčku a nyní také již práci, která spočívá ve výrobě vonných esencí a příměsí do koupele. V současné době jsem se rovněž se svojí sestrou pustila do výroby domácích vonných svíček, do kterých přidávám právě již jednou zmíněné esence, se kterými velmi ráda a také velmi často experimentuji. Pokud navíc mé plány půjdou tak, jak bych si přála, chtěla bych si otevřít i malý krámek na předměstí, ve kterém své výtvory, které jsou něco jako mé děti, budu prodávat. 

Skleněné nádoby pro mé experimenty

Skleněné nádoby pro mé experimenty jsou velmi cenově přijatelné a při větším odběru skleniček si mohu dopřát i různé slevy a další výhody. Nyní jsem rovněž poprvé objednala i krásné svícny pod čajové svíčky, které se již pomalu ale jistě rýsují v naší malé dílničce u domu, kterou mi manžel před časem zřídil a já jsem za ni velmi vděčná. Se sestrou se tak snažíme naše vize převtělit do těchto krásných a tajuplných svíček, které poté potěší například na stole u svátečního jídla či po příchodu z práce domů. 

Skleněné nádoby jsou neuvěřitelně praktické

Skleněné nádoby jsou až neuvěřitelně praktické. Se sestrou si jejich praktičnost nemůžeme vynachválit. Při samotném plnění i aplikaci se nikdy nemusíme obávat toho, že padne nějaká kapka esenciálního oleje nazmar. Já osobně jsem nyní rozhodně velmi nadšená také ze svícnů pod čajové svíčky, které jsou rovněž neuvěřitelně praktické, a navíc zcela dokonale vypadají. Bohužel je o ně poměrně velký zájem a často jsou tak nedostupné. Mimo jiné jsem si ovšem oblíbila také skleněnou lékovou sklenici, která disponuje bílým kosmetickým rozprašovačem, který je rovněž velmi praktický, a to zejména u vůní, které jsou určeny k osvěžení místnosti a podobně.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek