Sobota, 4 února, 2023
- Reklama -aktualne
Home Pro Ženy Každý hledá útěchu v něčem jiném, co ale potřebujeme všichni, to je...

Každý hledá útěchu v něčem jiném, co ale potřebujeme všichni, to je odpočinek

-

Je naprosto v pořádku, že každý z nás je šikovný na nějakou jinou činnost. Nicméně všichni si potřebujeme odpočinout a načerpat sílu. Když se k tomu přidá nějaká zkrášlující procedura, poté je to velmi přínosný bonus navíc.

Odpočinek v salonu krásy

Určitě se již každému přihodilo to, že když začal někdo vyprávět o tom, jak si to krásně užil na dovolené, na wellness pobytu a podobně, že tak trochu si posteskneme, že to je to, co bychom potřebovali. Na druhou stranu odpočinkový den si můžete udělat klidně i v salónu krásy, kde vás budou hýčkat specializované stroje, moderní technologie, specialisté a odborníci na krásu, zkrátka kde vám bude dobře. A mimochodem je skvělé, že si odpočinete, ale jako bonus budete odcházet se skvělým pocitem, což to není divu, když budete vypadat o pár let mladší. Dokonce i formování postavy se může odehrávat pouze na lůžku. Vy budete odpočívat a přístroj pracovat.

Ověřená kosmetika

Ačkoliv zřejmě používáte svoji kosmetiku, tak nyní si můžete vyzkoušet něco daleko účinnějšího, co bude zaměřeno přímo na vaši pleť. Díky hloubkové analýze vám zde doporučí účinné kosmetické produkty, kdy si poté můžete zakoupit tuto kosmetiku online. Pokud tak uděláte, tak vás čeká ještě další překvapení v podobě slev a bonusů. To je rovněž milý dárek. Obchod nabízí kosmetiku pro ženy, ale rovněž i muže.

Proč je keratin dobrý na vlasy

Kdybychom se podívali trochu blíže na své tělo, tak zjistíme, že keratin není pro tělo neznámou látkou. Dokonce přes 80 % vlasů a nehtů se skládá právě z něho. Jedná se o bílkovinu, která je nerozpustná ve vodě a v podstatě má velmi důležitý úkol. Chránit proti vnějším vlivům a zároveň se to odrazí v pevnosti, avšak v hloubce, ne jen na povrchu. Pokud se zaměříme nyní na vlasy, tak sice neovlivní vypadávání vlasů, ale když je ho ve vlasech dostatečné množství, tak je zde rozhodně prospěšný. Navíc se hned pozná rozdíl, když je keratin ve vlasech zastoupený v správném množství, jelikož vypadají velmi zdravě, pevně, pružně a leskle. K jeho ztrátě bohužel dochází a to nejen s přibývajícím věkem, ale právě díky nesprávné péči o vlasy. Vliv má tentokrát i žehlení vlasů, barvení nebo jiný zásah. Určitě vám prospěje keratinové ošetření.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek